Poznajmy się!

Dominika Mikos Twoja Wirtualna Asystentka

Cześć, jestem Dominika! Ukończyłam dwa kierunki studiów: Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną oraz Zarządzanie Firmą. Od 2014 roku prowadzę bloga o tematyce modowo – urodowo – podróżniczej.

Social Media to miejsce, w którym czuję się jak ryba w wodzie! 

Dlaczego Wirtualna Asysta?

Od 2014 roku jestem aktywna w sieci, a więc to już 10 lat, kiedy mogę pochwalić się prowadzeniem prywatnego bloga i Social Media.

Podczas mojej blogowej przygody, miałam okazję stworzyć setki postów blogowych i artykułów, tworzyć filmy i zdjęcia dla popularnych marek oraz nabrać doświadczenia w świecie online. Dzięki temu jestem pewna, że pomogę Ci w rozwijaniu biznesu.

Moim celem jest ułatwienie Ci życia i odciążenie od wielu obowiązków, czy zalegających spraw.

Praca w sieci to dla mnie przyjemność, nie obowiązek!

Moje doświadczenie

Już od dłuższego czasu nieustannie się rozwijam, biorąc udział w kursach, warsztatach, spotkaniach, eventach etc. Chętnie wyszukuję nowości, które później wdrażam w swojej pracy online.

Ostatnio ukończyłam kursy: WordPress, Od zera do ROLKOWEGO Mastera, copywriting, pozycjonowanie, Social Media oraz szkołę Wirtualnej Asysty.

Webinary w których uczestniczyłam: „Social Media i sztuczna inteligencja”, „Pozyskiwanie klientów i Social Media”, „LIGTROOM od A do Z”, „Transkrypcja”, „Jak przyjemnie zarabiać dobre pieniądze na fajne życie”, „Automatyzacja wiadomości na Instagramie”, „Warsztaty Lirene –  Social Media”.

 Nie zwalniam i rozwijam się, by być coraz lepsza w tym, co robię!

Dominika Mikos Zdalne wsparcie Twojego biznesu

Prywatnie

Od 2015 roku jestem szczęśliwą żoną. Uwielbiam podróże. Wspólnie z mężem odwiedziłam już ponad 25 różnych miejsc w Europie, Afryce, Azji i Ameryce Północnej. W domu mieszka z nami „niedobra” kotka o imieniu Tequila. Uwielbiam świat kosmetyków i mody. Jestem „uzależniona” od blogowania.

Shopping Cart